Yükleniyor...
 
Close
Filters

FAQ-FONKSİYONEL

Sıkça Sorulan Sorular

Teknik, Güvenlik ve Fiyatlandırma Konuları Hakkında Sorular

CoolAtForm, kurum içi ve kurumlar arası iletişimi artıran, kurumsal verilere her yerden, güvenli erişim sağlayan bir bulut yazılımıdır.

CoolAtForm'da yönetici ya da şirket sahipleri; kurumsal sistemlerinde yürüyen süreçlere ait veri ya da raporlara web ve mobil platformlardan erişebilir, kendi onaylarını bekleyen süreçler hakkında karar bildirebilir, ekipleri ile paylaşım yaparak onlara görev atayabilirler.

Tüm bunları işletme içindeki herhangi bir kurumsal veriye (üretim, satış, satınalma, finans verileri gibi) dayandırarak yapabilirler.

Bu konulardaki gelişmeleri telefon ya da tabletlerinden, bildirim alarak ya da haber akışında takip edebilirler.

CoolAtForm'u kullanmaya başlamak için sitemizde yer alan "Hemen Ücretsiz Deneyin" başlıklı butonlardan birisine tıklayın.

Kayıt formunu doldurduktan sonra "Kayıt ol" butonu ile sisteme kayıt olduğunuz mail adresinize üyelik aktivasyon mailiniz gönderilecektir.

Gelen üyelik aktivasyon maili ile üyeliğinizi aktive edebilirsiniz.

Sisteme girişinizden sonra, sistemin sizi yönlendireceği şekilde sistemi tanıyarak, kendi firma ve kullanıcılarınızı oluşturduktan hemen sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

Kurumsal sisteminizle entegre kullanım tercih ediyorsanız lüften 0(232) 402 94 94 numaralı telefonumuzdan ya da contact[at]coolatform.com mail adresinden bizimle iletişime geçiniz.

CoolAtForm'da çalışanlarınız, sistemde yer alan çok sayıda uygulama arasından, sizin yetki verecekleriniz üzerinden çalışma yapabilirler.

İzin isteme, görev paylaşımı, fikir belirtme ve oylamaya sunma, check-in yapma ya da oyunsal uygulamaları kullanma gibi birçok temel uygulamayı kullanmaktan, haber akışında kurumsal veri ile etkileşim, bu verilere yorum girme, paylaşma ya da dosya ekleme gibi farklı özellikleri de kullanabilirler.

Personel etkileşimi uygulamalarından kendilerini ilgilendiren veri ve raporları görme gibi özellikleri de yetkileri dahilinde kullanabilirler.

Kullanıcılar kendi borç, avans, izin taleplerini CoolAtForm'dan girerek onaya sunma gibi farklı veri girişi uygulamalarını kullanırken, kendi bordro ve izin bakiyelerini görme gibi işlemleri de yapabilirler.

Personelinizin uygulamayı kullanırken, kullanıcı adı olarak kullanmasını istediğiniz kurumsal mail adresi ya da kişisel mail adresini, firma yönetimi altında yer alan "Kullanıcı Davet Et" alanına girerek kullanıcı bilgilerini sisteme kaydetmiş ve aynı zamanda personelinizin mail adresine davet linkini göndermiş olursunuz.

Personeliniz aldığı maildeki hesap aktivasyon linkine tıklayarak internet tarayıcısından hesap aktivasyon işlemini gerçekleştirir.

Sahada çalışan satış personeli müşteri etkileşimine dair tüm verileri CoolAtForm ile yönetebilir.

Müşteri görüşmeleri, şikayet bildirimi, teklif verilmesi gibi temel satış aktiviteleri, müşteriye dair kurumsal sisteminizde kayıtlı verilerin görüntülenmesi, tahsilat yönetimi için bakiye ve risk takibi gibi tüm verilere mobil cihazlardan ulaşarak, bu konuda alınan ofis desteği ortadan kaldırılabilir.

Müşterileriniz ile CoolAtForm'da karşılıklı cari hesap ve B-formları mutabakatlarınızı yapabilir, anket ve form iletebilir, kurumsal veriye bağlı iletişim gerektiren işlemleri paylaşabilir, teklif isteme - toplama süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Müşterilerinize CoolAtForm kullandırmak için firma yönetimi menüsü altında bulunan "Kullanıcı Davet Et" işleminden müşterinizdeki kullanıcının e-posta adresini sisteme girerek kullanıcı kaydını ve davet e-mailini aynı anda oluşturabilirsiniz.

Oluşturacağınız kullanıcı "Firma Müşterisi" tipinde olmalıdır.

Müşterilerinizdeki ilgili kişilerinizden oluşan kullanıcılarınızla, lisans atama işlemi ile belirlediğiniz yetkiler çerçevesinde hemen iletişime başlayabilirsiniz.

Ayrıca ilişkili uygulamalarda, doğrudan uygulama içinden kullanıcı daveti ile "Firma Müşterisi" kullanıcısı oluşturabilirsiniz.

Tedarikçileriniz ile CoolAtForm'da karşılıklı cari hesap ve B-formları mutabakalarınızı yapabilir, anket ve form iletebilir, kurumsal veriye bağlı iletişim gerektiren işlemleri paylaşabilir, teklif isteme - toplama süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Tedarikçilerinize CoolAtForm kullandırmak için firma yönetimi menüsü altında bulunan "Kullanıcı Davet Et" işleminden tedarikçinizdeki kullanıcının e-posta adresini sisteme girerek kullanıcı kaydını ve davet e-mailini aynı anda oluşturabilirsiniz.

Oluşturacağınız kullanıcı "Firma Tedarikçisi" tipinde olmalıdır.

Tedarikçilerinizdeki ilgili kişilerinizden oluşan kullanıcılarınızla, lisans atama işlemi ile belirlediğiniz yetkiler çerçevesinde hemen iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca ilişkili uygulamalarda, doğrudan uygulama içinden kullanıcı daveti ile "Firma Tedarikçisi" kullanıcısı oluşturabilirsiniz.

CoolAtForm sistemi içinde müşteri ve tedarikçi etkileşimi işlemlerini yapacağınız uygulamalar, ömür boyu ücretsiz ve kullanıcı sayısı sınırlaması olmadan sağlanacaktır.

CoolAtForm kullanımı için sadece kurumsal sistemlerle entegre olunması şart değildir.

Kurum içi kullanıcı etkileşiminde ve müşteri/tedarikçi kullanıcıları ile etkileşiminde bir çok uygulama bağımsız olarak kullanılabilir.

Bu çerçevede CoolAtForm tüm işletmeler için uygun çözümler barındırır.

Yeni personeliniz için firma yönetimi sayfasında yer alan "Kullanıcı Davet Et" linkinden yeni kullanıcınızı tanımlayabilirsiniz.

Personeliniz işten ayrıldığında; firma yönetimi sayfasında yer alan "Kullanıcı Yönetimi" linki aracılığıyla ilgili kullanıcıyı silmeniz yeterlidir.