Yükleniyor...
 
Close
Filters

CoolAtForm'a Entegrasyon

CoolAtForm'a Entegrasyon

Coolatform'u kullandığınız ERP ya da Muhasebe sisteminizle entegre ediyoruz.

Coolatform'u firmanızda kullanmakta olduğunuz kurumsal yazılım sistemlerinizle entegre kullanarak daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Deneyin

Coolatform Entegrasyon Faydaları Entegre Kullanımın Size Kazandıracakları

  1. Kurumsal sisteminizde oluşan verilerden haber akışınızda anında bilgiyi yakalayabilir, bu yolla müdahale etmeniz gereken süreçlere vakit kaybetmeden dahil olabilirsiniz.
  2. Ulaşmanız gereken satış, satınalma, stok, üretim, finans gibi konulardaki raporlara anında ulaşabilir, bekleme sürelerinizi azaltabilirsiniz.
  3. Kurumsal sisteminizde yürüyen süreçlerle ilgili onay vermeniz gereken işlere tablet ya da telefonunuzdan onay vererek iş akışınızdaki aksaklıkları minimize edebilirsiniz.
  4. Müşteri ya da tedarikçilerinizle ilgili ulaşmanız gereken verilere ulaşmanız gereken anda ulaşabilir, bu konuda ihtiyaç duyduğunuz ofis desteğini ortadan kaldırabilirsiniz.
  5. Üzerinde iş arkadaşlarınızla değerlendirme yapmanız gereken kurumsal verinizi anlık paylaşımla ilgili kişiler arasında paylaşıp, gerekli yorumları aldıktan sonra hızlıca karar verebilirsiniz.
Üstelik tüm bunları zaman, mekan ve platformdan bağımsız olarak yapabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Deneyin

Coolatform Entegrasyon Nasıl Entegre Ediyoruz?

Entegrasyonun sağlanması için, ERP yazılımınızın çalıştığı sunucuya CoolAtForm entegrasyon modülünü, ek bir maliyete gerek kalmadan kuruyoruz.

Entegrasyonu hazır olan çözümlerden birini kullanıyor iseniz, hazır olan entegrasyon modülümüz ile kısa sürede entegrasyonunuzu tamamlıyoruz.

Verileriniz güvenli bir şekilde iki sistem arasında akmaya başlıyor, siz de entegre kullanımın keyfine varıyorsunuz.

Hemen Ücretsiz Deneyin

Canias ERP Logo Kullanan Firmalar için CoolAtForm

Entegrasyon modülü hazır olan CANIAS ERP sisteminizin CoolAtForm ile entegre kullanımına hemen başlayabilirsiniz. 

CoolAtForm'un toplamda sayısı iki yüzü aşan uygulamasından 30 günlük deneme süresi boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Deneyin

ERP Farklı ERP Sistemlerini Kullanan Firmalar için CoolAtForm

Sizin için ise özel bir teklifimiz var.

ERP Sisteminizin entegre olması için ihtiyaç duyulan entegrasyon modülünü ücretsiz hazırlıyoruz.

Kurumsal tüm süreçlerinize, CoolAtForm'un kolay ve anlaşılır ekranları aracılığı ile mobil, tablet ve web üzerinden ulaşmaya başlayabilirsiniz.

Onaylama, mutabakat yapma gibi uzun vakitler alan işlemlerin bir tıklama hızına eriştiğine CoolAtForm ile tanıklık edin.

Hemen Ücretsiz Deneyin